kterak šlo všechno až příliš hladce

5. srpna 2013 v 2:21 | Delzí. |  kterak
Mezi svými přáteli si teď připadám trochu jako bílá vrána. Všechny trápí celoživotní krize a já mám radost z toho, že mi panáčkové hospodského fotbálku svým prasečím výrazem připomínájí našeho pana ředitele. Všechno držím na hodně povrchní úrovni, tak aby mě nic nemohlo ranit. A nic mě netrápí. Že je půlka práznin pryč? No a. Že nemám kluka a upřímně ani nijak žádného nehledám? No a. Že jediný, který by to mohl změnit, se nám zamilova do jiné? No a. Že a jsem dnes viděla film, který se posunul na 1.místo největších blbostí (Pacific Rim)? No a. Že ten zájezd na Ibizu stejně nevyhrajem? No a co. Že při rozjíždění před kruháčem zařadím 3 místo 1 a chcípne mi to? Stane se. Že mě z fleku nenapadá žádný závážný problém, který bych tu mohla použít? Jedině dobře.

Tuhle flegmoušskou náladu pracovně nazývám "Bitch please mood". Zkuste najít něco, čím byste mě rozhodili, a já vám garantuju, že se vám to nepovede. Asi za měsíc se budu chystat do Anglie. A pokud jde o léto a prázdniny, můj diář není zrovna prázdný a jsem si jistá, že ty akce budou stát za to. Dokonce mě čekají ještě dva nebo tři fesťáky, které tak nesnáším (pro vendy: tohle je práce zoelly :D). Prostě věřím, že to bude bájo.


V těch nejkrizovějších, nejčernějších dobách jsem nevěřila, že stav "hepy jak dva grepy" by mohl být otázkou volby či rozhodnutí a všechny ty optimismem nabité bláboly, které něco takového tvrdily, jsem nenáviděla ze všeho nejvíc. Uvědomění, že život není film, že pokud sami něco neuděláte, žádný obrovský zvrat k lepšímu zásluhou prince na bílém koni, poštovního holuba nebo prince zakletého v poštovního holuba prostě sám od sebe nenastane.
Zeptejte se sami sebe. Chcete být šťastnější? Ano? Skvěle. A co/kdo vám v tom brání. Nejste to náhodou vy sami?
Teď si pojďme hezky zaoptimističit nad nějakými motivačními obrázkobláboly


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vendy vendy | Web | 5. srpna 2013 v 8:32 | Reagovat

Jaj , mám vzkaz ve tvým článku , jsem poctěna ! :-D
Já bych i na fesťák ráda. Sice nejsem nijak odvařená z představy lezení na toi-toiku ( ale možná všechno lepší , než záchody u Notre Damu, že :-D ), ale ráda bych se ti přidala do batohu/kabelky/ruksaku/whatever a jela s tebou! :-D Kam jedete, btw? :-)
Jaj, to na můj blog ani nechoď. Teď jsem totiž založila rubriku TRYING TO BE HAPPY a ve středu tam bude první člán, jenž je možná trochu nerealistickej, ale do tý rubriky budu cpát optimismem nasáklý věci, abych už nebyla tak negativní a pořád jen něco nesnášela :-D
A náhodou si myslím, že BITCH PLEASE MOOD je skvělá! Pořád lepší, než I HATE EVERYTHING MOOD :-D Takže si jí udrž pěkně při sobě!
( A řazení se bojim!!!!!!! :-D )
A jestli na tom fesťáku jsou tvý oblíbený kapely, musíš si prostě říkat, že tam jsi kvůli nim. A až se budeš unášet v euforii jejich písní, budou ti předražený jídla ( prý :-D ) , smrady z toitoiek , upocený lidi jedno ( protože možná budeš právě jedním z nich ! :-D - menší vtípek z Vendulčiny továrny blbých vtipů ). PEACE OUT, ENJOY LIFE, LIVE ADVANTURE ( jsem nějaká podezřele optimistická!!!! :-D )

2 vendy vendy | Web | 5. srpna 2013 v 8:33 | Reagovat

[1]: Proč pořád píšu JAJ ? :-D -_-

3 Ele(j)na Ele(j)na | Web | 6. srpna 2013 v 11:18 | Reagovat

ty obrázky jsou dokonalé♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama